Godny naśladowania

P1050932Nasz druh Marcin Janc w dniu 20 kwietnia br. będąc w Toruniu w podróży służbowej bez chwili wahania udzielił bezinteresownej pomocy uczestnikom wypadku drogowego w Toruniu.

To dzięki jego postawie, profesjonalizmowi i zdecydowanemu działaniu udzielając pierwszej pomocy poszkodowanym i wzywając służby ratownicze uratował życie ofierze wypadku.

Taka postawa nieprzechodzenia obojętnie wobec bliźnich jest godna pochwały i najwyższego uznania. Udowodnił, że strażakiem zostaje się na całe życie.

Jego postawa została doceniona przez władze strażackie pięknymi gratulacjami od Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu, Komendanta Państwowej Straży Pożarnej w Grudziądzu i Starosty Grudziądzkiego.

Podczas obchodów Dnia Strażaka nasz druh otrzymał upominki, które będą przydatne w pełnieniu służby strażaka ochotnika w jednostce OSP w Rogóźnie.

Gratulujemy i dziękujemy