Bezpłatne szkolenia komputerowe dla seniorów

Wójt Gminy Rogóźno serdecznie zaprasza mieszkańców gminy Rogóźno, którzy ukończyli 65 rok życia, do wzięcia udziału w projekcie pn.: „Bezpłatne szkolenia komputerowe dla seniorów w województwie kujawsko-pomorskim”. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i organizuje go Fundacja Ekspert Kujawy z Inowrocławia. Szkolenia odbywać się będzie w grupie 8 – osobowej i obejmują 16 spotkań po 4 godziny lekcyjne z jedną przerwą. Każdy z uczestników szkolenia otrzyma tablet w prezencie. Na miejsce spotkań szkoleniowych został wyznaczony Gminny Ośrodek Kultury w Rogóźnie.

Zgłoszenia przyjmuje i szczegółowych informacji o projekcie udziela Pan Marek Buczkowski 660-465-836.