Dotacje i pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej – spotkanie informacyjne.

Wójt Gminy Rogóźno wraz z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Grudziądzu serdecznie zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dotyczące możliwości dofinansowania z Europejskiego Funduszu Społecznego dla osób młodych i starszych na m.in. rozpoczęcie działalności gospodarczej (dotacje i pożyczki), szkolenia, staże zawodowe. W trakcie spotkania zostaną omówione możliwości wsparcia z Funduszy Europejskich dla osób do i powyżej 29 roku życia.

Spotkanie odbędzie się 29 stycznia 2019 r., w godzinach od 11:00 do 14.00 w Grudziądzu – Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Grudziądzu (budynek Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego), ul. Waryńskiego 4, sala B – 25.

Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane drogą elektroniczną na adres e-mail: j.kolodziejski@kujawsko-pomorskie.pl lub telefonicznie pod numerami telefonów: 56 62 15 820, 797 304 124.