Złote Gody czyli jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego

31 lipca 2019 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury odbyła się coroczna gala podczas której Wójt Gminy Rogóźno – Krzysztof Polesiak wręczył 6 parom medale i dyplomy z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego. W tej uroczystości uczestniczyły również Hanna Hydzik – Przewodnicząca Rady Gminy oraz Maria Kubizna – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

Złote Gody to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół, to 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego. Prawdziwe zgodne i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe problemy i bolączki, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, tolerancję oraz wzajemny szacunek.

Medalami za długoletnie Pożycie Małżeńskie zostali odznaczeni Państwo:
1. Natalia i Henryk Zamyślewscy;
2. Henryka i Marian Sawiccy;
3. Halina i Zygmunt Szadkowscy;
4. Daniela i Józef Pawłowscy;
5. Zenobia i Henryk Kilichowscy;
6. Teresa i Jerzy Spychalscy.

Wszystkim Szanownym Jubilatom życzymy trwania w tej pięknej miłości i wyrażamy głęboki szacunek za pokonanie trudów jakie życie przynosi każdej rodzinie.