Zapraszamy na spotkanie informacyjne „Fundusze na biznes”

Wójt Gminy Rogóźno wraz z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Grudziądzu serdecznie zaprasza na spotkanie, na którym omówione zostaną możliwości dofinansowania dla osób planujących otwarcie własnej działalności gospodarczej m.in.:

• dotacje: dla osób zwalnianych z pracy, dla osób zatrudnionych na umowach zlecenia, umowach krótkoterminowych z wynagrodzeniem nie przekraczającym minimalnego;
  • preferencyjne, niskooprocentowane           pożyczki;
  • omówione zostaną zasady prowadzenia rejestracji firmy, obowiązki wobec ZUS, US.

Spotkanie odbędzie się 24 października 2019 roku w godz. 10.00 – 13.00 w Grudziądzu, w siedzibie Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich (budynek Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego), ul. Waryńskiego 4, sala B-25.

Zgłoszenia

Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są za pomocą formularza zgłoszeniowego oraz telefonicznie pod numerami telefonów: 56 62 15 883 oraz 797 304 124.