Rozlicz swój PIT w ramach Projektu “Wspieraj lokalnie”.

Miło nam poinformować, że Gmina Rogóźno jest jedną z ponad 350 jednostek samorządowych w Polsce, która bierze udział w Projekcie „Wspieraj lokalnie”. Projekt ten umożliwia wspieranie lokalnych organizacji pozarządowych oraz prowadzenie kampanii lokalnego rozliczania PIT-ów.
Program PIT dla Gminy Rogóźno opracowała Fundacja Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych wraz z PITax.pl. Program służy do rozliczania deklaracji PIT. Każdy podatnik, który skorzysta z programu, będzie mógł przekazać 1% jednej z organizacji działającej w naszym regionie.

Jakie są korzyści płynące ze skorzystania z oferty?
Korzystając z oferty programu “WSPIERAJ LOKALNIE”:

• wychodzimy z inicjatywą wsparcia i promocji lokalnych OPP;
  • udostępniamy i ułatwiamy dostępu do listy OPP, przyczyniamy się do szerzenia idei wsparcia lokalnych organizacji i świadomej regionalnej pomocy;
  • oferujemy pomoc w zbiórce 1% dla organizacji lokalnych, które często nie mają tak dużej siły przebicia w celu reklamy, jak duże ogólnopolskie organizacje, a działają lokalnie i pomagają Naszym mieszkańcom;
  • dzięki liście organizacji z Naszego regionu, mają Państwo ułatwiony dostęp i decyzję do przekazania 1%.

Swój PIT rozliczysz klikając w poniższy link: