Zapraszamy na spotkania informacyjne “Dobry czas na lepsze jutro”.

Wójt Gminy Rogóźno wraz z Lokalnym Punktem Funduszy Europejskich w Grudziądzu zaprasza na bezpłatne spotkania informacyjne. Na spotkaniach omówione zostaną możliwości wsparcia dla osób zainteresowanych kursami/szkoleniami oraz dla rodziców dzieci do lat 3 planujących powrót do pracy lub podjęcie zatrudnienia (dofinansowanie na żłobki i nianie).

Spotkanie odbędzie się 15 stycznia 2020 r. Grudziądz, ul. Waryńskiego 4 budynek Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego, sala B-25, godz. 10:00 – 13:00.

Spotkanie kierowane jest do osób niepracujących oraz zatrudnionych na umowy cywilno-prawne oraz krótkookresowe, których wynagrodzenie nie przekracza wynagrodzenia minimalnego oraz rodzice dzieci do lat 3 planujący powrót do pracy lub podjęcie zatrudnienia.

Program spotkania można pobrać tutaj Grudziądz 15.01.2020 r.

Zgłoszenia na spotkanie przyjmujemy za pomocą  formularza zgłoszeniowego oraz telefonicznie pod numerami telefonów: 56 62 15 883 oraz 797 304 124.