Rozgrywki w halowej piłce nożnej wśród strażaków Gminy Rogóźno.

W minioną sobotę w Sali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogóźnie odbył się VI Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn OSP Gminy Rogóźno. Po zaciętych rozgrywkach 1 miejsce zajęła drużyna OSP Rogóźno przed OSP Szembruk, OSP Szembruczek, a najniżej uplasowała się drużyna OSP Rogóźno Zamek. Najlepszym strzelcem został Bartosz Krzak z OSP Rogóźno z 8 bramkami. Jako organizatorzy uhonorowaliśmy również najstarszego zawodnika turnieju, którym był Wojciech Pless z OSP Rogóźno Zamek. Oprócz seniorów po raz pierwszy zorganizowaliśmy Turniej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. W tym przypadku 1 miejsce zajęła MDP Rogóźno Zamek, przed MDP Rogóźno i MDP Szembruczek. Najlepszym strzelcem młodzieżowców został Kornel Bukowski z Rogóźna Zamku, który zdobył dla swojej drużyny 5 bramek. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i do zobaczenia za rok.