Podziękowania dla druhów z OSP Szembruk.

W miniony piątek (19.03.2021 r.) Krzysztof Polesiak – Wójt Gminy Rogóźno wraz z st. bryg. mgr inż. Robertem Gutowskim – Komendantem Miejskim PSP w Grudziądzu wręczyli druhom z OSP Szembruk listy gratulacyjne oraz upominki w dowód uznania za fakt, iż jednostka w dniu 17 marca 2021 roku, gdy zabezpieczając dowóz mieszkańców gminy na szczepienie przeciwko SARS-CoV-2 potrafiła jednocześnie skierować dwa zastępy do gaszenia pożaru spowodowanego wybuchem pieca c.o.

Pomimo, że akcja była trudna, druhowie z OSP Szembruk wykazali się dużym profesjonalizmem, odwagą i poświęceniem. Ich postawa i zaangażowanie są godne naśladowania, najwyższego uznania oraz szacunku.

Życzymy powodzenia i dalszych sukcesów w służbie i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.