Z dniem 01.04.2021 r. w Gminie Rogóźno rusza linia nr 7.

Szanowni Mieszkańcy,

Z dniem 01.04.2021 r. zostaje uruchomiona na terenie naszej gminy linia nr 7.

Trasa linii nr 7 będzie przebiegać przez następujące miejscowości: Rogóźno (Urząd Gminy) – Szembruczek – Szembruk (OSP) – Szembruczek – Gubiny – Skurgwy – Białochowo – Skurgwy – Rogóźno. W godzinach porannych pasażerowie korzystający z linii nr 7 mają możliwość przesiadki do autobusów linii nr 3 (Urząd Gminy Rogóźno – Rydygiera/Szpital), w godzinach popołudniowych powrotu do swoich miejscowości.

Na linii nr 7 obowiązują ceny biletów zgodne z aktualną uchwałą Rady Miejskiej w Grudziądzu, które są ważne po przesiadce pasażerów do linii nr 3 (Urząd Gminy Rogóźno – Rydygiera/Szpital), tj. 3,20 zł bilet normalny, 1,60 zł bilet ulgowy.

Równocześnie informuje, że na bieżąco będziemy monitorować ilość pasażerów oraz wprowadzać stosowne korekty do rozkładu jazdy linii.

Krzysztof Polesiak
Wójt Gminy Rogóźno