Gminny Dzień Dziecka.

Dziś w Gminie Rogóźno odbył się po raz pierwszy Gminny Dzień Dziecka. Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w jego organizację: Dyrekcji i Pracownikom Gminnego Ośrodka Kultury w Rogóźnie, Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich w Szembruczku, Dyrekcjom i nauczycielom Przedszkola Publicznego, Szkoły Podstawowej w Białochowie, Szkoły Podstawowej w Rogóźnie oraz Szkoły Podstawowej w Szembruczku, druhom z Ochotniczej Straży Pożarnej w Rogóźnie i Ochotniczej Straży Pożarnej w Szembruku, funkcjonariuszom Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu. Dzięki wspólnemu wysiłkowi w tym wyjątkowym dniu, przy pełnym zabezpieczeniu sanitarnym, udało nam się zapewnić moc radości i uśmiechu na twarzach dzieci z terenu Gminy Rogóźno . Do zobaczenia za rok!!!