82 rocznica wybuchu II wojny światowej.

W dniu 82 rocznicy wybuchu II wojny światowej Krzysztof Polesiak – Wójt Gminy Rogóźno oraz przedstawiciele samorządu Powiatu Grudziądzkiego: Przewodnicząca Rady Powiatu – Marzena Dembek, Wicestarosta Grudziądzki – Marcin Dziadzio i Sekretarz Powiatu – Dorota Kaczerowska złożyli wiązankę kwiatów i zapalili znicze pod pomnikiem w Białochowie oddając hołd ofiarom II wojny światowej. Okolicznościowa wiązanka kwiatów oraz znicze zostały złożone przez Krzysztofa Polesiaka i Sekretarza Gminy – Mariusza Szczubiała pod tablicą upamiętniającą poległych lotników: ppor. Władysława Urbana i kpr. Benedykta Mielczyńskiego we wrześniu 1939 r., która zlokalizowana jest na budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Rogóźnie.