Poznaj Piękno Ziemi Grudziądzkiej 2021

Automobil klub Toruński Delegatura Grudziądz zaprasza w sobotę 16 października 2021r. na Grudziądzki Turystyczny Rajd Samochodowy pn. Poznaj Piękno Ziemi Grudziądzkiej.
Rajd jest jednocześnie 5.rundą Turystycznych Samochodowych Mistrzostw Okręgu Bydgoskiego PZM.
Impreza objęta została honorowymi patronatami: Starosty Grudziądzkiego, Prezydenta Grudziądza, Wójta gminy Grudziądz, Burmistrza Łasina i Wójta Rogóźna.
Spotykamy się na terenie Marina Grudziądz przy ul. Portowej 8 o godz. 8:15 i do godz.8:45 będzie możliwość zapisania się na listę uczestników i dopełnienie wszystkich formalności.
52-kilometrowa trasa rajdu prowadzić będzie z ulic Grudziądza przez miasteczka i wsie powiatu grudziądzkiego do Łasina, gdzie zlokalizowana będzie meta w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Kazimierza Jagiellończyka. Wspaniała jesienna aura wyeksponuje z pewnością uroki krajobrazu i pozostawi w pamięci wspaniałe widoki i wrażenia, a dodatkowe zadania i atrakcje nie pozwolą się nudzić nikomu. Odrobinka sportu i rywalizacji, szczypta turystyki, kropelka bezpieczeństwa w ruchu drogowym i na prawdę spora dawka świetnej zabawy – to właśnie przepis, który wykorzystamy podczas Poznaj Piękno Ziemi Grudziądzkiej.
Szczegóły (w tym regulamin) i aktualności dotyczące rajdu będą dostępne na naszej stronie internetowej: automobilklub-grudziadz.pl oraz na naszym wydarzeniu na stronie Facebook.
Zapraszamy serdecznie
Automobilklub Toruński Delegatura Grudziądz