Zaproszenie do udziału w spotkaniu dot. konsultacji społecznych

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu dotyczącym konsultacji społecznych programu Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza 2021-2027 wraz z Prognozą OOŚ. Spotkanie odbędzie się w dniu 29.10.2021 r. o g. 10:00 w formie stacjonarnej w budynku Zakładu Aktywności Zawodowej, przy ul. Kamionka 24 w Brodnicy.

Spotkanie organizowane jest dla następujących powiatów: brodnickiego, grudziądzkiego i rypińskiego.

Konsultacje społeczne odbywać się będą w terminie od 27 października do 3 grudnia 2021 r. Uwagi będzie można zgłaszać poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.mojregion.eu. Na stronie tej będzie można znaleźć również wszystkie informacje dotyczące konsultacji programu.

Udział w spotkaniu prosimy potwierdzić przesyłając załączony formularz zgłoszeniowy na adres: monika.bylinska@powiatgrudziadzki.pl.

Uwaga:

W związku ze stanem epidemii na spotkaniu obowiązują maseczki, dezynfekcja rąk, dystans.

Pobierz formularz zgłoszeniowy klikając tutaj.