Zjazd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP.

W miniony weekend odbył się Zjazd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP. W zjeździe z ramienia Gminy Rogóźno brało udział 3 druhów-delegatów: Grzegorz Marszałek, Krzysztof Polesiak oraz Marcin Strużyński. W trakcie zjazdu druhowie: Jan Brzozowski z OSP Rogóźno oraz Zenon Karczewski z OSP Radzyń Chełmiński otrzymali Złoty Znak Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej – najwyższe odznaczenie ZOSP. Z kolei dh Stanisław Wydra z OSP Szynych otrzymał medal honorowy im. Bolesława Chomicza. Jednocześnie delegaci wybrali nowe władze Zarządu Powiatowego Związku OSP RP na czele z dh Sławomirem Chyłą jako Prezesem. Odznaczonym jak i nowemu Zarządowi serdecznie gratulujemy.