Nabór wniosków na stypendia sportowe.

Wójt Gminy Rogóźno przyzna stypendium sportowe dla najlepszych sportowców z naszej Gminy za osiągnięcia zdobyte w minionym roku.

Finansowe wsparcie mogą otrzymać zawodnicy osiągający wysokie wyniki sportowe w roku poprzedzającym przyznanie stypendium uzyskujący jeden z następujących wyników sportowych we współzawodnictwie międzynarodowym lub krajowym, organizowanym i prowadzonym przez Międzynarodowy Komitet Olimpijski, Międzynarodowy Komitet Paraolimpijski, Międzynarodowe Federacje Sportowe, Europejskie Federacje Sportowe, Polski Związek Sportowy lub podmioty działające w ich imieniu i na ich zlecenie.:

– I-VI miejsca – w Igrzyskach Olimpijskich, Mistrzostwach Świata, Mistrzostwach Europy, Pucharze Europy;

– I-III miejsce – w Mistrzostwach Polski, Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, Pucharze Polski.

Wnioski można składać do 31 stycznia 2022 roku.

Wnioski o przyznanie stypendium sportowego przyjmowane są w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Gminy Rogóźno.

Szczegółowych informacji w sprawie stypendium sportowego udziela Referat Oświatowy Urzędu Gminy Rogóźno, tel. 56 / 46 884 94.

Uchwała Rady Gminy – stypendia sportowe – kliknij i zapoznaj się

Wniosek – stypendium sportowe – kliknij i pobierz