II Gminny Dzień Dziecka.

Dziś na terenie Szkoły Podstawowej w Rogóźnie odbył się II Gminny Dzień Dziecka zorganizowany przez Krzysztofa Polesiaka – Wójta Gminy Rogóźno, Gminny Ośrodek Kultury w Rogóźnie przy wsparciu nauczycieli ze szkół w: Białochowie, Rogóźnie i Szembruczku, grudziadzkiej Policji oraz druhów z OSP Rogóźno i Szembruk. Na najmłodszych czekały gry, zabawy, malowanie twarzy, dmuchane zjeżdżalnie, możliwość zobaczenia od środka samochodów strażackich i policyjnych oraz pokaz iluzjonisty. Po raz pierwszy jedno z dzieci – Mikołaj z SP Białochowo wylosował klucz, dzięki któremu zostało gospodarzem imprezy, a dodatkową nagrodą będzie możliwość w uzgodnionym terminie zastąpienia w obowiązkach Wójta Gminy Rogóźno. Wszystkim partnerom tego wydarzenia w imieniu dzieci serdecznie dziękujemy. Do zobaczenia za rok.