Podsumowanie wyścigu Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych w Rogóźnie.

W minioną niedzielę – 3 lipca 2022 r. – w Rogóźnie odbyła się kolejna odsłona zawodów Ligi Uczniowskich Klubów Sportowych organizowanych Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski w Toruniu. Zawodniczki i zawodnicy z kilkunastu klubów rywalizowali w 4 kategoriach wiekowych: żak (rocznik 2010 i młodsi), żakini (rocznik 2010 i młodsze), młodzik (rocznik 2008-2009) oraz młodziczka (rocznik 2008 i 2009) na trasie okrężnej Rogóźno – Kłódka – Rogóźno Zamek – Rogóźno, która liczyła 13,5 km.

Organizatorami wyścigu byli: Urząd Gminy Rogóźno, ALKS „STAL” Grudziądz, Ministerstwo Sportu i Turystyki, Starostwo Powiatowe w Grudziądzu, Urząd Marszałkowski w Toruniu, UKS TEAM ORLIK Rogóźno, Kujawsko-Pomorski Związek Kolarski w Toruniu, Kujawsko-Pomorskie Zrzeszenie LZS w Toruniu przy współudziale Gminnego Ośrodka Kultury w Rogóźnie.

Zawodniczki i zawodnicy, którzy zajęli miejsca od 1-5 otrzymali nagrody rzeczowe, a z miejsc 1-3 dodatkowo pamiątkowe puchary.

Wyniki Liga UKS – 2022.07.03-Rogozno – pobierz

Do zobaczenia za rok na kolejnej edycji Ligi UKS i zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z zawodów.