Archiwum dnia: 11 marca 2016

Życzenia z okazji dnia sołtysa

W dniu Sołtysa wszystkim gospodarzom naszych rogozieńskich wsi życzymy sukcesów w działaniach na rzecz lokalnych społeczności, satysfakcji z pełnienia ważnej służby na rzecz społeczności lokalnej. Jako pierwsi reprezentanci mieszkańców aktywnie uczestniczycie w życiu waszych wspólnot jesteście najbliższej ludzi i ich spraw. Najbardziej znacie potrzeby waszych mieszkańców, społeczności wsi.

Życzymy aby jak najwięcej mieszkańców rozumiało Waszą rolę i w miarę swoich możliwości pomagało Wam w codziennych sprawach.
Wszystkiego najlepszego

Wójt Gminy Rogóźno

/-/ Henryk Szpringiel

Informacja dotycząca przerwy w dostawie energii elektrycznej

Niniejszym informuje się, że firma ENERGA – OPERATOR SA przekazała informację dotyczącą przerw w dostawie energii elektrycznej dla odbiorców zasilanych z następujących stacji transformatorowych:

16.03.2016 r. w godz. 9:00–10:30 Białochowo 5

18.03.2016 r. w godz. 12:00-16:00 Rogóźno 8

ENERGA przeprasza za uciążliwości związane z wyłączeniami prądu.

RODZINA 500 PLUS – infolinia

500+Informujemy, w Kujawsko- Pomorskim Urzędzie Wojewódzkim działa infolinia dotycząca ustawy o pomocy państwa w wychowaniu dzieci (RODZINA 500 PLUS). Pod numerem telefonu 0 800 500 112 pracownicy Wydziały Polityki Społecznej K-PUW udzielają informacji od poniedziałku do piątku w godzinach 8-14. Więcej informacji na stronie Urzędu i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej uzyskają Państwo po 15 marca br.