Złote Gody czyli jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego.

9 października 2020 roku w sali Gminnego Ośrodka Kultury odbyła się coroczna gala podczas której Wójt Gminy Rogóźno – Krzysztof Polesiak wręczył 8 parom medale i dyplomy z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego. W tej uroczystości uczestniczyły również Hanna Hydzik – Przewodnicząca Rady Gminy oraz Maria Kubizna – Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego.

Złote Gody to niezwykłe wydarzenie nie tylko dla Jubilatów, ale również dla ich rodzin oraz przyjaciół, to 50 lat nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego. Prawdziwe zgodne
i dobre małżeństwo to takie, które przetrwa wszystkie życiowe problemy i bolączki, by po latach zyskać wzajemne zrozumienie, tolerancję oraz wzajemny szacunek.

Medalami za długoletnie Pożycie Małżeńskie zostali odznaczeni Państwo:
1. Irena i Ryszard Hoffman;
2. Grażyna i Jerzy Jurek;
3. Bogumiła i Jerzy Wyklińscy;
4. Anna i Czesław Fiałkowscy;
5. Maria i Zdzisław Oparzela;
6. Regina i Edwin Kostrzewscy;
7. Krystyna i Konrad Diesing;
8. Renata i Ryszard Lipowscy

Wszystkim Szanownym Jubilatom życzymy trwania w tej pięknej miłości i wyrażamy głęboki szacunek za pokonanie trudów jakie życie przynosi każdej rodzinie .

.