Święto Niepodległości 2020.

Wójt Gminy Rogóźno informuje, że z uwagi na panującą sytuację epidemiczną w kraju obchody Święta Niepodległości w tym roku będą mieć charakter symboliczny.

Harmonogram uroczystości 11 listopada 2020 r.:

10.30 złożenie kwiatów pod pomnikiem upamiętniającym ofiary zbrodni w Białochowie

11.00 Msza św. w intencji Ojczyzny w kościele pw. Św. Wojciecha Biskupa i Męczennika w Rogóźnie

W związku z trwającym stanem epidemii COVID-19 oraz ustanowieniem przez Radę Ministrów określonych ograniczeń z tym związanych Uroczystości odbędą się z zachowaniem wymogów reżimu sanitarnego wyłącznie z udziałem przedstawicieli władz Gminy Rogóźno oraz Rady Gminy Rogóźno.

Zachęcamy Mieszkańców do wywieszenia biało-czerwonych flag na budynkach naszych domów – uczcijmy Narodowe Święto Niepodległości poprzez eksponowanie naszych barw narodowych.