Archiwum dnia: 25 lutego 2021

Nowy kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rogóźnie.

W wyniku rozstrzygnięcia naboru na stanowisko kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rogóźnie została wybrana Pani Barbara Płochocka. Swoje stanowisko obejmie z dniem 1 marca 2021 roku. W ogłoszonym konkursie spełniła wszystkie wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze, jak również wykazała się dużą wiedzą specjalistyczną. Jednocześnie przedstawiła własną wizję funkcjonowania ośrodka i organizacji pracy pracowników w nim zatrudnionych. Niewątpliwym atutem Pani Barbary Płochockiej jest bogate, wszechstronne ponad trzydziestoletnie doświadczenie zawodowe w sferze pomocy społecznej zdobyte w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Grudziądzu. Życzymy Pani Barbarze powodzenia na nowym stanowisku!
Pani Katarzynie Dudek dotychczasowej kierownik serdecznie dziękujemy za wieloletnią pracę w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Rogóźnie, jednocześnie życząc wytrwałości i powodzenia na nowym etapie jej kariery zawodowej – kierownika Środowiskowego Domu Samopomocy w Dąbrówce Królewskiej.