Komunikat dotyczący udzielania nieodpłatnej pomocy prawnej za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość.

Wójt Gminy Rogóźno informuje, że ze względu na obostrzenia wynikające z pandemii  zawieszone jest osobiste udzielanie nieodpłatnej pomocy prawnej w Urzędzie Gminy Rogóźno.

Osoby pragnące skorzystać z nieodpłatnej porady prawnej przez telefon lub komunikator internetowy, prosimy o kontakt:

– ze Stowarzyszeniem OVUM od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-20:00
pod numerem telefonu 56 662-94-92 lub  58 350-15-15.

Osoba pierwszego kontaktu umówi termin porady prawnej w dogodnej porze. W przypadku chęci skorzystania z porady prawnej online za pośrednictwem poczty elektronicznej, prosimy o nadesłanie opisu sprawy i ewentualnej dokumentacji adres e-mail biuro@ovum.org.pl ;

Starostwem Powiatowym pod numerem telefonu: 56 45 14 408, (w przypadku braku odpowiedzi na nr 56 45 14 400) lub wysłać prośbę o poradę na adres
e-mail: bip@powiatgrudziadzki.pl wskazując inicjały osoby, która chce skorzystać z porady.

Zapraszamy do skorzystania z darmowych porad prawnych we wszystkich sprawach, niezależnie od miejsca zamieszkania.