Nowoczesne place zabaw już wkrótce na terenie Gminy Rogóźno.

Z radością informujemy, że projekt “Nowoczesne place zabaw na terenie Gminy Rogóźno” otrzymał dofinansowanie w wysokości 97 340,00 zł w ramach konkursu przeprowadzonego przez Lokalną Grupę Działania “Vistula – Terra Culmensis”. Dzięki pozyskanym środkom możliwe będzie wyposażenie placów zabaw w Rogóźnie, Skurgwach i Białochowie w bezpieczne i solidne zestawy zabawowe, jak również mniejsze elementy, takie jak huśtawki, ważki i linaria. Mamy nadzieję, że planowana na ten rok inwestycja przyniesie wiele radosnych chwil najmłodszym mieszkańcom naszej Gminy! Projekt otrzyma dofinansowanie w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.