Punkt konsultacyjno-informacyjny Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze” w Urzędzie Gminy Rogóźno.

Informujemy, że w Urzędzie Gminy Rogóźno został uruchomiony Punkt konsultacyjno-informacyjny Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

Punkt czynny jest w dni robocze w godzinach funkcjonowania Urzędu Gminy Rogóźno – pokój nr 3, tel. 56 / 46 870 25.

Punkt Konsultacyjny ma na celu ułatwienie mieszkańcom Gminy Rogóźno ubiegania się o dofinansowanie lub pożyczkę w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze. Utworzenie punktu jest realizacją zawartego porozumienia pomiędzy Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Toruniu a Gminą Rogóźno.

Mamy nadzieję, że funkcjonowanie Punktu zachęci mieszkańców do skorzystania z dofinansowania m.in. do wymiany kotłów, przeprowadzenia prac termomodernizacyjnych, a w efekcie do poprawy jakości powietrza na terenie naszej gminy.

Zachęcamy do korzystania z punktu!

Szczegółowe informacje na temat Programu Priorytetowego Czyste Powietrze