Wsparcie dla OSP z Kujawsko-Pomorskiego Samorządowego Stowarzyszenia „Salutaris”.

Dziś Gminę Rogóźno odwiedził Zbigniew Sosnowski – Wicemarszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego, w towarzystwie Andrzeja Potoczka – prezesa Kujawsko-Pomorskiego Samorządowego Stowarzyszenia „Salutaris”, Wiesława Czarneckiego – Dyrektora Departamentu Rolnictwa i Geodezji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Rafała Chruścickiego – Naczelnika Wydziału Rozwoju Wsi. Spotkanie było okazją do przekazania na ręce Krzysztofa Polesiaka – Wójta Gminy Rogóźno oraz druhów z OSP Rogóźno i OSP Szembruk wsparcia tychże jednostek ze Stowarzyszenia „Salutaris”. OSP Rogóźno otrzymało pilarkę spalinową, a z kolei OSP Szembruk czek na kwotę 20.000 zł, który stanowi kolejne środki do zakupu samochodu.
Serdecznie dziękujemy za otrzymane wsparcie dla naszych druhów-ochotników, które bez wątpienia przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa naszych mieszkańców.