Utrudnienia drogowe w dniu 3 września 2022 roku.

Szanowni Państwo informujemy, że w dniu 3 września 2022 r. na terenie Gminy Rogóźno organizowane są Dożynki Gminne 2022. Uroczystość rozpocznie się mszą dziękczynną w kościele pw. Świętego Wojciecha Biskupa i Męczennika w Rogóźnie o godz. 14.00, a następnie uczestnicy udadzą się na teren Szkoły Podstawowej w Rogóźnie.

Jednocześnie w tym samym dniu na terenie Gminy Rogóźno i Gminy Grudziądz odbędzie się impreza sportowo-rekreacyjna pn. Ultra Łoś. W związku z tym wystąpią czasowe utrudniania w ruchu drogowym.

Trasa biegu: Zakurzewo > Wielki Wełcz > Leśniewo > Zarośle > Skurgwy > Gubiny > Szembruczek > Sobótka > Rogóźno > Kłódka > Białochowo > Lisie Kąty > Świerkocin > Mokre > Leśniewo > Zakurzewo

Zwracamy się z prośbą o stosowanie się poleceń kierujących ruchem drogowym, a także o wzmożoną czujność na drodze.

Za utrudnienia przepraszamy.