Archiwum dnia: 17 stycznia 2023

Podsumowanie weekendowego Turnieju Piłki Nożnej Drużyn OSP i MDP.

W miniony weekend w sali sportowej Szkoły Podstawowej w Rogóźnie odbył się 8 Turniej Drużyn OSP i 3 Turniej Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych OSP w piłce halowej o Puchar Wójta Gminy Rogóźno.

Po emocjonujących i zaciętych meczach, w obu turniejach końcowa klasyfikacja była taka sama i prezentowała się następująco:
1. OSP Rogóźno
2. OSP Rogóźno Zamek
3. OSP Szembruczek.

Najlepszymi strzelcami zostali:
– Bartosz Krzak – OSP Rogóźno
– Kacper Kurkiewicz – MDP OSP Rogóźno Zamek

Okolicznościowe puchary i dyplomy wręczyli: Krzysztof Polesiak – Wójt Gminy Rogóźno oraz mł. bryg. Rafał Rusoń – Komendant Gminny Zarządu Gminnego OSP.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w tegorocznym turnieju. Gratulujemy zwycięzcom, a kontuzjowanym zawodnikom życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Do zobaczenia za rok.

Przerwy w dostawie energii elektrycznej

W dniu 16 stycznia 2023 roku operator energetyczny Energa Operator zaplanował przerwy w dostawie energii elektrycznej dla mieszkańców, których sieć energetyczna podłączona jest do stacji transformatorowych:

27.01.2023 r. w godz. 9:30 – 14:00 – Stacja: Rogóźno 1