Archiwum dnia: 26 sierpnia 2020

Wizyta Iwony Michałek – Sekretarz Stanu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w Rogóźnie.

W miniony poniedziałek w Urzędzie Gminy Rogóźno Krzysztof Polesiak – Wójt Gminy Rogóźno gościł Iwonę Michałek – Sekretarz Stanu Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Wizyta była znakomitą okazją do rozmowy na temat bieżących wyzwań oraz przybliżenia problematyki gminy Rogóźno. W trakcie rozmowy Krzysztof Polesiak przybliżył Iwonie Michałek informacje na temat Dziennego Domu „Senior+” oraz Klubu Seniora, na których utworzenie nasz samorząd pozyskał środki w ramach tegorocznego naboru do Programu Wieloletniego „Senior+” właśnie z Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej czy Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji (LOWE), który współfinansowany jest z funduszy europejskich.