Archiwum dnia: 12 maja 2023

Lech Krasiński członkiem Zespołu konsultacyjno-opiniodawczego dla ZIT MOF Grudziądza.

Dziś w Urzędzie Miejskim w Grudziądzu Rada Stowarzyszenia Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Grudziądza, w której Gminę Rogóźno reprezentuje Krzysztof Polesiak – Wójt Gminy, powołała ośmioosobowy Zespół doradczy, który będzie pełnił funkcję konsultacyjno-opiniodawczą dla ZIT MOF Grudziądza. Nasz samorząd w tym gremium reprezentuje Lech Krasiński – sołtys Sołectwo Budy. Gratulujemy wyboru i życzymy owocnej współpracy przy absorpcji środków z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Zapraszamy do konkursu wypieków!!!

Zapraszamy wszystkich miłośników słodkości do zgłoszeń na konkurs wypieków, który odbędzie się podczas Święta Gminy – 20 maja br.
Na zgłoszenia czekamy do 18 maja 2023 r. do godz. 13:00. Natomiast wypieki prosimy dostarczyć w godz. 13:00 – 15:00 w dniu konkursu.
Czekają atrakcyjne nagrody!!! Sponsorem nagród są MŁYNY SZCZEPANKI.

I Forum Bibliotek Powiatu Grudziądzkiego za nami.

W miniony wtorek Gminna Biblioteka Publiczna w Rogóźnie była gospodarzem I Forum Bibliotek Powiatu Grudziądzkiego. Podczas spotkania przedstawiciele bibliotek z Łasina, Gruty, Świecia nad Osą, Małego Rudnika, Radzynia Chełmińskiego, Biblioteki Miejskiej w Grudziądzu, a także Jabłonowa Pomorskiego, Szczuki, Szabdy oraz Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej – Książnicy Kopernikańskiej w Toruniu spotkali się, aby podzielić się doświadczeniami z pracy, która ma na celu upowszechnianie czytania książek oraz propagowanie czytelnictwa.