Archiwum dnia: 19 lipca 2022

GAZ-SYSTEM dla edukacji – środki na doposażenie szkół w Gminie Rogóźno.

Gmina Rogóźno darowiznę w ramach programu GAZ-SYSTEM dla edukacji – edycja III. Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. przekazał kwotę 30 000, 00 zł dla publicznych szkół podstawowych na terenie Gminy Rogóźno z przeznaczeniem na doposażenie klasopracowni w interaktywne monitory.

Dzięki uzyskanym środkom do: Szkoła Podstawowa w Rogóźnie, Szkoła Podstawowa w Szembruczku oraz Szkoła Podstawowa w Białochowie zostały doposażone w nowoczesne, interaktywne monitory dotykowe o przekątnej obrazu 65 cali, wraz z dedykowanym oprogramowaniem edukacyjnym.

Serdecznie dziękujemy darczyńcy, Operatorowi Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A., za wsparcie i przekazanie środków finansowych na zakup potrzebnego szkołom sprzętu.